Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

Ev Dünyası

Çeyiz, züccaciye, elektrikli ev aletleri
Tayfur KUŞDEMİR

İslice mahallesi
2.ciGümüş sokak no.7
( Bilim Çocuk kliniği karşısı )
64100 , Uşak

Tel: 0276-224 64 26     
Faks: 0276-224 18 94
www.yenievdunyasi.com.tr

Hakkımızda

Firmamız 9 yıldan beri Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, perakende sektöründe 365 tedarikçi firma ile 50.000'i aşkın müşterisine hizmet vermektedir. Elektrikli Ev Aletleri, Zücaciye-Mutfak Gereçleri, Beyaz Eşya, Bebe Gereçleri, Ev Tekstili, Mobilya çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. İnternet üzerinden Türkiye’nin her yerine satış yapmaktayız. Firmamızın toplam 2400 m2 fiziki mağazaya sahibiz.
Yeni Ev Dünyası günümüzde hızla gelişen e-ticaretin getirdiği yenilikler ve avantajlara, yılların vermiş olduğu tecrübeleri de katarak e-ticarette kullanıcıların vazgeçilmez adresi olmayı hedeflemektedir. Sizlerin istek/öneri ile her gün büyüyen ve gelişen sitemizde siz değerli müşterimizi ağırlamaktan onur duymaktayız.
Tüm birimlerimiz arası online otomasyon/iletişim ağı bulunmaktadır. Herhangi bir birimden yapılan işlemler, sunucu üzerinden aynı anda tüm birimler tarafından görüntülenmektedir. Ana prensibi mükemmel müşteri memnuniyetidir. Tüketiciye en iyi hizmet ve avantaj sunmaktır.
Satın alma şartlarımızı daha üst kaliteye taşımak için sürekli bir çaba içerisindeyiz. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaların, memnun kalınan ürünlerine yöneldik. Her markanın ürettiği her ürünü satmak yerine, sattığımız ürünleri tüketici değerlendirmelerini araştırarak karar verdik. Markaların müşteri memnuniyetlerini inceledik. Kaybedilen şey eğer paraysa mutlaka yerine gelir ancak müşteri ise hiçbir zaman yerine gelmez. Felsefemiz budur. Bu düşüncemizi internet sitelerimizde de titizlikle uygulamaktayız.
yenievdunyasi.com.tr e-ticaret müşterilerinin yanı sıra 15,000 parça stoktan teslim ve rakipsiz fiyat ile kurumsal müşterilerimiz için çözümler sunuyor.
Detaylı bilgi için İletişim bölümünde yazılı ilgili telefon ve mail adreslerinden kurumsal müşteri temsilcimiz ile görüşebilir


EvdunyasiBizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.